Odkryj siłę mindsetu

Odkryj MindSonar®

Odkryj siłę mindsetu

Odkryj MindSonar®

Odkryj siłę mindsetu

Odkryj MindSonar®

Opinie

Obejrzyj

6 Videos
Play Video

Fantastyczny czas z niezwykłymi ludźmi. To kolejny dzień, gdy zabrałeś mnie Tomku w niezwykłą podróż odkrywania siebie i innych osób w kontekście systemów wartości. Kolejny dzień poznawania różnorodności sposobów myślenia i podejmowania decyzji. Owa różnorodność jest piękna, a Mindsonar umożliwia jej lepsze poznanie, zrozumienie, a co za tym idzie- nawiązanie jeszcze bardziej efektywnych relacji.
Ta podróż mnie urzeka każdego dnia i mam poczucie, że nigdy się nie nudzi

Anna Rutkowska

trener

Za mną pracowity i bardzo wartościowy czas spędzony w gronie fantastycznych osób a przede mną nowe możliwości pracy i wspierania moich klientów przy użyciu nowego narzędzia jakim jest MindSonar. Dziękuję mojej wyjątkowej grupie za 40 godzin wspólnej nauki i praktyki.

Ewa Walas

coach

Poznałam mnóstwo narzędzi psychometrycznych, z których korzystam w swojej pracy w doradztwie zawodowym, coachingu kariery i biznesu oraz w pracy trenerskiej. MindSonar jest jednak wyjątkowy. Jego kontekstowy charakter to ukłon w kierunku wielowymiarowości ludzkiej osobowości. Pokazuje, jak różnie funkcjonujemy w różnych sytuacjach, w różnych obszarach naszego życia i pozwala się temu poprzyglądać. I czyni to bardzo szczegółowo, ponieważ mierzy mnóstwo aspektów od wzorców poznawczych oraz modalności sensorycznych, przez wartości i napędy, ukazując zarówno sposoby naszego funkcjonowania, jak też pozwala lepiej zrozumieć nasze ‘dlaczego’. Dziękuję

Joanna Sauter

coachini kariery i biznesu, doradczyni zawodowa, certyfikowana trenerka

MindSonar otwiera, nazywa i daje precyzyjny kierunkowskaz. Lubię sesje mentoringowe na bazie tego badania!😀 widzę i słyszę „klik”, a po krótkim czasie mam cudowne rozmowy o zmianach jakie nastąpiły dzięki wiedzy z raportu oraz sesji

Joanna Kozłowska

Mentroka i Sparing Parterka

W ramach rocznego programu #SuperBabkizZabki, który mamy wspólnie z Aleksandra Piatek przyjemność tworzyć i prowadzić dla Top Liderek Żabka Polska – dziś kolejne warsztaty onsite nt. Otwartego Umysłu jako fundamentu naszego zawodowego i osobistego sukcesu. W trakcie warsztatów pracowałyśmy w oparciu o wyniki badania MindSonarPolska. Wielkie podziękowania i brawa dla wszystkich Uczestniczek
za pasję rozwoju, otwartość, gorące profesjonalne dyskusje, wymianę doświadczeń, dobrych praktyk oraz aktywny udział w praktycznych warsztatach nt. Mocy Liderskiej i Wartości, przekonań i pokonania sabotażystów takich jak np. Impostor Syndrom w codziennej pracy liderskiej.

Dr Anna Syrek-Kosowska

executive coach

Nie każdy zmienia się w tempie w jakim zmienia się kontekst wokół niego. Tym bardziej doceniam udział w programie certyfikacyjnym MindSonar.
Dziękuję Ci Tomek za to w jak angażujący sposób przekazałeś uczestnikom kursu wiedzę o tym jak wykorzystać MindSonar do analizy własnych wartości, motywatorów i sposobów działania, a także do coachngowej pracy z innymi ludźmi.
Zmieniającemu się wokół nas kontekstowi na pewno będzie teraz znacznie trudniej uciec przed naszym własnym rozwojem!

Janusz Kamiński

doradca biznesowy, coach, trener

Świetne narzędzie dla coacha wspierające klienta na rozdrożu rozwoju zawodowego. Pomaga uwypuklić preferencje czerpiąc ze źródła wartości. Dla lubiących precyzyjne podejście.

Agnieszka Staniszewska

doradca zawodowy

MindSonar jest nieoceniony – miałam okazję pracować z szefem, który miał mieć swoich pierwszych pracowników w nowej firmie. Po wykonaniu odpowiedniego badania MS – w oparciu o wyniki opracowaliśmy ogłoszenie dot. naboru. W dziesiątkę!

Agnieszka Nadstawna

Coach, Arte-terapeuta

Dziś miałem ogromną przyjemność prowadzić zajęcia na #EMBA w Państwowa Akademia Nauk Stosowanych we Włocławku. To był intensywny trening biznesowy z przywództwa wszechstronnego z wykorzystaniem narzędzia #Mindsonar. Po raz kolejny przekonałem się jak uniwersalnym jest narzędziem w budowanie Integralnego Przywódcy.

Jacek Urbański

Menedżer ds., szkoleń rozwojowych

Praca z MindSonarem nad efektywnością osobistą oraz kompetencjami przywódczymi – jest dla mnie inspirujące. Zawsze odkrywam coś nowego. Nową perspektywę. Nowy wgląd w siebie i innych.

Mariusz Grudzień

trener, coach

MindSonar jest nowoczesnym narzędziem badającym szeroki zakres metaprogramów oraz hierarchie i systemy wartości wg. Graves’a. Daje czytelny profil i szczegółowy opis i interpretację poszczególnych metaprogramów.

Marek Rudziński

konsultant, trener, coach

To niesamowita podróż w głąb siebie.. Odkrywanie nieznanego.. przystanek stop w biegu myśli i emocji. To co jest ważne dla mnie, że to narzędzie pozwala przyjrzeć się sobie w różnych sytuacjach..
Polecam każdemu.

Iwona Ruks

Trenerka

To fascynująca podróż w głąb własnego mindsetu. Polecam każdemu doświadczyć i zrobić sobie diagnozę jak myślisz w danej sytuacji. Bardzo otwierające i poszerzające perspektywę.

Monika Hycnar

HR Menedżer, Psycholog, Coach, Trener

Doświadczanie siebie i innych w różnych sytuacjach, przy użyciu MindSonar, to ciągłe odkrywanie nieodkrytego bardzo rozwijające, skłaniające do refleksji. Polecam i będę polecać każdemu.

Renata Tryszczyła Trziszka

HR Busuness Partner

MindSonar jest wyjątkowym narzędziem, będącym sposobem patrzenia na człowieka, pozwalającym na lepsze jego rozumienie. Z punktu widzenia coacha stwarza to większe możliwości wspierania w odkrywaniu tego co ważne, zarówno przez jednostki, jak i całe zespoły. Dla osoby badanej to sposób postrzegania siebie jako osoby zdolnej do zmiany i mogącej o wiele więcej …
Gorąco polecam.

Hanna Garbowska

coach i konsultant biznesowy

MindSonar to jedno z najbardziej użytecznych i „ekogicznych” narzędzi pozwalających skutecznie uświadamiać jak można elastyczniej  współżyć, współpracować i komunikować się z innymi. Daje pogłębiony wgląd  i poszerza percepcję postrzegania siebie i swoich naturalnych zasobów.

Jakub Lewandowski

trener, coach, menedżer

Kolejny raz uczestnicząc w warsztacie Certyfikacyjnym MindSonar przekonałam się jak wiele to narzędzie daje w kontekście …

Poznania siebie
Zintegrowania i lepszego poznania się ludzi w zespole
Wzmocnienia procesu coachingowego
Rozpoznania obszarów rezerw i potencjałów osoby

Raz jeszcze też (jeszcze mocniej) uzmysłowiłam sobie, że im więcej przestrzeni i samodzielności daje trener,  tym efektywniejszy może być proces uczenia i przyswajania wiedzy. Polecam wszystkim, dla których różnorodność myślenia  ludzkiego i poziomów wartości jest istotna w procesie rozwoju i zmiany  tak własnej jak i innych.  Dziękuję za możliwość uczestnictwa w warsztacie. Do zobaczenia … 

Joanna Czarnecka

coach, trener, terapeuta

Niezależnie od możliwości narzędzia, jego trafności i bogactwa wariantów, estetyki, praktyczności i nieograniczonych perspektyw zastosowania,  MS to przede wszystkim ludzie. Przecudowni, otwarci na słuchaczy trenerzy-praktycy. Niesamowici uczestnicy, z bogactwem swoich opinii i analiz. I wyjątkowi, niepowtarzalni badani z ich bajecznym światem wewnętrznym, niemożliwym do skopiowania… To trzeba samemu przeżyć! A potem nie ma już powrotu do starego trybu życia… 

Błażej Kliks

coach, konsultant biznesowy

MindSonar jest niezwykle użytecznym narzędziem zarówno do pracy indywidualnej, jak i zespołowej. Skutecznie wspiera rozwiązywanie konfliktów, osiąganie efektu synergii w zespole czy określanie ścieżki rozwoju w odniesieniu do pożądanego profilu w określonym kontekście zawodowym. Dodatkowo wartości Gravesa służą zachowaniu spójności między tym co robimy, jakie decyzje podejmujemy a tym co jest dla nas ważne w danej sytuacji. 

Dagmara Miąsek

konsultant biznesowy, coach, trener

Cudowna Jennet, z pasją i wielkim doświadczeniem używania narzędzia. A ponieważ mój metaprogram koncentruje się na Użyciu to poziom satysfakcji ogromny :). Użyteczność narzędzia jest bardzo wysoka, możliwość zastosowania bardzo szeroka tak,  jak ilość codziennych kontekstów. Wiedza bezcenna.

Sylwia Dąbrowska-Paulewicz

coach, coach sportowy

MindSonar to wyjątkowe narzędzie wspierające pracę nad dobrą zmianą…  w kontekście danej sytuacji – i właśnie ta kontekstowość, pozbawiona oceny, jest mocną stroną tej analizy. Bo tak naprawdę wszystko zależy od sytuacji i od potrzeb… wszystko też może ulec zmianie, jeśli tylko tego chcemy! Jest to wspierające narzędzie w doradztwie oraz coachingu dotyczącym m.in. relacji, sprzedaży, budowania zespołu, rozwoju, konfliktu jak i w procesie rekrutacji… Polecam bardzo 

Małgorzata Omilian

coach dobrej zmiany, menedżer

Na warsztatach certyfikacyjnych MindSonar miałam okazję poćwiczyć umiejętności coachingowe. Niezwykle istotne, że sama mogłam doświadczyć jak na podstawie wykresu można zobaczyć w czym tkwi przeszkoda, dlaczego nasze działanie nie jest skuteczne. Bardzo otwarta i bezpieczna forma pracy, na konkretnych narzędziach, pozwoliła mi przełamać jeden z impasów zawodowych i dała świadomość obszaru, który mogę rozwijać. Oczywiście to również kompetencje, ciepło i zaangażowanie konkretnych osób pracujących na moją rzecz. Przez rozwój własny do rozwoju Klienta, przez doświadczenie do działania… Polecam wszystkim, którzy chcą wzbogacić swój warsztat o nowe narzędzie i umiejętności, pracować nad rozwojem własnym oraz poznać osoby inspirujące do rozwoju i zmiany.

Monika Siedlak-Pęczek

psychoterapeutka, konsultant i coach

Warsztaty dostarczyły mi wielu inspiracji dotyczących wykorzystania mataprogramów w coachingu. To czego nauczyłem się przy okazji programu certyfikacyjnego MindSonar, daje mi nowe narzędzia do pracy z klientami i pozwala lepiej ich rozumieć, zarówno w kontekście coachingu indywidualnego jak i zespołowego.

Przemysław Turkowski

coach, trener, konsultant

Pokazanie naszego sposobu myślenia w kontekście wartości Gravesa było dla mnie bardzo cenne. Wymiar praktyczny warsztatów i ilość prowadzonych ćwiczeń stanowi unikalną wartość tego wydarzenia. Warsztaty polecam wszystkim, którzy chcą lepiej zrozumieć, w jaki sposób myślimy i jakie to ma znaczenie dla osiąganych przez nas rezultatów.

Sławomir Sikora

konsultant, coach, trener

Wciąż jestem pod wrażeniem możliwości, jakie daje MindSonar. Korzystam z niego zarówno podczas coachingu, jak i konsultacji dla firm. Pomaga, wspiera, inspiruje. Świetne narzędzie, bardzo dobrze poprowadzone warsztaty. Polecam!

Anna Paciorek

coach, konsultant biznesowy

Warsztaty certyfikacyjne MindSonar to przede wszystkim ogromna dawka użytecznych umiejętności do pracy z tym narzędziem. Wszystko możesz przećwiczyć w życzliwej atmosferze tworzonej przez trenera i współuczestników. Nauczenie się myślenia o innych w kategoriach metaprogramów pozwoliło mi uwolnić się w większym stopniu od ocen. O osobie, o której do tej pory myślałam, że jest powierzchowna, teraz myślę, że ma silniejszy metaprogram “ogół” niż “szczegół”, właściwie tak jak ja :)!

Ewa Schabek

coach

Wielki poeta Erik Hoffer kiedyś powiedział: „W czasach wielkich zmian, ci którzy nieustannie uczą się odziedziczą ziemię, podczas gdy ci, którzy wszystko wiedzą, będą doskonale przygotowani, by radzić sobie ze światem, który już nie istnieje.” Warsztaty MindSonar same w sobie są wspaniałą nauką osobistego i profesjonalnego rozwoju, jakże niezbędnego w naszych czasach. Instrument MindSonar jest znakomitym narzędziem, które pozwoli nam – konsultantom, trenerom, coachom – dać naszym klientom więcej, niż się spodziewali. Serdecznie polecam!

Martin Turnau

konsultant, trener, coach

Warsztaty MindSonar to bardzo ciekawa podróż wgłąb naszych umysłów. Mieliśmy okazję doświadczyć i uczyć się wielu zastosowań narzędzia, co pozwoliło na to, że na koniec 6-dniowych warsztatów czuliśmy się niemalże jak eksperci. Prowadziliśmy intrygujące sesje interpretacyjne, dzięki którym odkrywaliśmy różne możliwości, szanse i zagrożenia w rozważanym kontekście. Bardzo inspirujące warsztaty, a w praktyce, użyteczne narzędzie do coachingu i rozwoju osobistego.

Maciej Sasin

trener, konsultant, coach

Przeczytaj

Copyright © 2023 MindSonar. All Rights Reserved. Designed by CodiLab