Odkryj siłę mindsetu
Odkryj MindSonar®

XXIV Certyfikacja MindSonar

MindSonar: – “Człowiek zmienia się w zależności od kontekstu, lecz nie każdy zmienia się w takim stopniu jak zmienia się kontekst. Warto ćwiczyć zmianę mindsetu, żeby jak najpełniej rozwijać swoją wizję życia. XXIV certyfikacja MindSonar za nami. Wspaniali ludzie stworzyli świetną atmosferę do nauki.”

Mariusz Kamieński(StrategyAndResults), uczestnik Certyfikacji: – “W rzeczy samej nie każdy zmienia się w tempie w jakim zmienia się kontekst wokół niego. Tym bardziej doceniam udział w programie certyfikacyjnym Mindsonar Polska!
Na bazie moich >25 lat doświadczeń w pracy nad rozwojem całych organizacji i ich personelu chcę podkreślić, że nie spotkałem jeszcze narzędzia, które tak skutecznie jak MindSonar pozwalałoby odkryć czyjeś motywatory i napędy (wartości i przekonania), przy jednoczesnym zdefiniowaniu schematów myślowych, którymi kieruje się dana osoba w dowolnym, wybranym przez siebie kontekście. Z całą pewnością stwierdzam, że po zastosowaniu MindSonar, kontekstowi będzie znacznie trudniej wyprzedzać czyjąś zmianę. Powiem więcej, osoby, które zastosują to narzędzie, mogą skutecznie przygotować się i wdrożyć zmiany tak, aby ów kontekst wyprzedzić i samemu móc nim zarządzać. A to już jest skuteczne przywództwo!”

Certyfikacja: 22, 23 lutego, 1, 2, 30, 31 marca, 1 kwietnia 2022 r.