Szczegóły certyfikacji

Beautiful minds inspire others

Certyfikacje w czasie pandemii

Sytuacja w jakiej znalazł się dzisiaj świat z powodu pandemii koronawirusa wymaga dostosowania warsztatów certyfikacyjnych do istniejących uwarunkowań. Jesteśmy przygotowani programowo – kompetencyjnie – organizacyjnie oraz sprzętowo do przeprowadzenia certyfikacji w całości on-line, bez uszczerbku na jakości. Jednakże jako organizacja zajmująca się człowiekiem, jego potrzebami i kompetencjami społecznymi zdajemy sobie sprawę z tego, że kontakt społeczny jest ważny. Dlatego ustaliliśmy mieszany format certyfikacji: zajęcia prowadzone są w formie 6 modułów on-line i 2 dni warsztatów prowadzonych na żywo w bezpiecznych warunkach z możliwością uczestniczenia on-line (warsztaty hybrydowe). Dostosowujemy ten model na bieżąco dostosowując go do zmieniającej się sytuacji.

XXI CERTYFIKACJA

Warsztaty on-line:

I sesja 6 i 7 maja (9.00-13.00)

II sesja 20 i 21 maja (9.00-13.00)

III sesja 7 i 8 czerwca (9.00-13.00)

Warsztaty na żywo odbędą się w dniach:
IV i V sesja 14 i 15 czerwca 2021 r. (10.00-18.00 w dniu przyjazdu (pierwszy dzień), 9.00-17.00 w dniu wyjazdu (drugi dzień), Warszawa

XXII CERTYFIKACJA

 Warsztaty on-line:

I sesja 17 i 18 czerwca (9.00-13.00) lub 21 i 22 czerwca (16.00-20.00) dla śpiochów i polujących na ostatnie okazje 😉

II sesja 23 i 24 czerwca (9.00-13.00)

III sesja 29 i 30 lipca (9.00-13.00)

Warsztaty na żywo odbędą się w dniach:
IV i V sesja 26 i 27 sierpnia 2021 r. (10.00-18.00 w dniu przyjazdu (pierwszy dzień), 9.00-17.00 w dniu wyjazdu (drugi dzień), Warszawa

CENA CERTYFIKACJI

Cena warsztatów certyfikacyjnych wynosi 5900 PLN netto (7237 PLN z 23% VAT)

Uwaga! Absolwenci niektórych szkół coachingu, szkół trenerów biznesu, studiów MBA, uczelni – otrzymują rabaty na podstawie uzgodnień pomiędzy MindSonar i tymi szkołami.
Zorientuj się na temat stosownych upustów oraz współpracy z MindSonar i zadzwoń do nas, żeby dowiedzieć się czy współpracujemy ze szkołą, której jesteś absolwentem lub czy edycja objęta jest promocją.

UCZESTNICY CERTYFIKACJI

Certyfikacja przeznaczona jest dla:
• coachów i trenerów
• menadżerów i specjalistów HR
• psychologów i terapeutów
• specjalistów do spraw rekrutacji
• właścicieli firm 

CELE, KOMPETENCJE I KORZYŚCI

,Warsztaty certyfikacyjne to podróż w głąb siebie i innych, uczestnicy w interaktywny sposób, poprzez ćwiczenia, gry, zadania:
• uczą się interpretować wyniki profili psychologicznych i rozpoznawać strategie mentalne,
• poznają narzędzia coachingowe do zmiany wzorców myślenia,
• otrzymują nowe narzędzia tworzone na świecie do budowania zespołów, odświeżania motywacji, rozwiązywania konfliktów w zespołach, itp,
• zapoznają się z nowatorskimi metodami trenerskimi angażowania ludzi w procesy,
• zdobywają narzędzie, które zwiększa ich atrakcyjność na rynku
• zwiększają skuteczność swoich działań z pracownikami – efektywnie zmieniając ich postawy, na te pożądane dla organizacji.

"MindSonar to nowoczesne i użyteczne narzędzie wspierające zarówno procesy coachingu indywidualnego, jak i zespołowego. Wartość tego narzędzia to kontekstowość, która uwalnia od ocen i pozwala zrozumieć inne punkty widzenia. Zestawienie modelu wartości wg Gravesa z wzorcami myślenia pozwala na szeroką analizę i konstruktywną pracę rozwojową. To narzędzie użyteczne zarówno dla coachów, doradców, trenerów oraz, a może przede wszystkim, dla menedżerów."

Dr Katarzyna Pilipczuk – konsultant biznesowy, coach, trener

"Dzięki perspektywie kontekstowej Mindsonar stał się moim podstawowym narzędziem psychometrycznym wykorzystywanym podczas prowadzonych przeze mnie sesji coachingowych i mentoringowych. W GlobalLogic używamy go w programach talentowych ponieważ daje nam możliwość dokładnego określenia i diagnozowania bogatego zestawu wzorców myślenia, co jest pomocne w pracy nad rozwojem i planowaniem ścieżki kariery."

Piotr Krzysztofik - VP, Country Operation Head GlobalLogic Poland, Croatia, Slovakia

"Dwa lata temu, będąc dyrektorem sprzedaży w pracuj.pl sam doświadczyłem metodologii MindSonara na własnej skórze. Moje życie, postrzeganie systemu wartości zmieniło się diametralnie i zostałem fanem Mindsonar Polska. Przyszedł czas, żeby zrobić certyfikację, aby móc siać i zmieniać firmy w oparciu o proces skupiony mocno na wartościach i wzorcach myślenia."

Radosław Żemło - Founder & CEO w Leadership Academy

"W ciągu ostatniego roku wykorzystaliśmy narzędzie Mindsonar dla budowania lepszej współpracy na poziomie top managementu, do pracy z rozwojem naszych talentów, do rozwijania kompetencji naszych Projekt Managerów oraz do wspierania w procesie coachingu w trudnych interakcjach pomiędzy kierownikiem a pracownikiem czy między współpracownikami. Każda osoba objęta badaniem doceniła wykorzystanie narzędzia w konkretnej sytuacji, bo to stanowi największą wartość tego narzędzia, że odnosi się ono do konkretnego kontekstu w jakim znajduje się badany."

Małgorzata Czachor - HR Head Poland & Baltics, trener z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi