Raport MindSonar

Ludzie zmieniają się wraz z sytuacją, lecz nie każdy zmienia się w takim stopniu jak zmienia się sytuacja. Jaap Hollander

Po wypełnieniu kwestionariusza online otrzymasz 30 stronicowy raport Twojego sposobu myślenia, który opisuje:

  1. kryteria Twojego sukcesu lub porażki
  2. systemy wartości, które inicjują Twoje działanie
  3. dokładny opis 13 wzorców myślenia, tworzących Twoją strategię mentalną w danej sytuacji.

Ale to dopiero początek Twojej drogi z MindSonarem…

Przedstawiamy profile trzech wybitnych polskich sportowców. Uprawiają lub uprawiali różne sporty: piłka ręczna, boks, sporty motorowe. To odmienne sposoby myślenia, lecz łączy ich wiele wspólnych wzorców myślenia, które odpowiadają za osiąganie sukcesu, na przykład: orientacja na cel, wewnętrzna kontrola, czy nastawienie na teraźniejszość. Chociaż wiele też ich dzieli. MindSonar umożliwia zmiany na lepsze.

"MindSonar to nowoczesne i użyteczne narzędzie wspierające zarówno procesy coachingu indywidualnego, jak i zespołowego. Wartość tego narzędzia to kontekstowość, która uwalnia od ocen i pozwala zrozumieć inne punkty widzenia. Zestawienie modelu wartości wg Gravesa z wzorcami myślenia pozwala na szeroką analizę i konstruktywną pracę rozwojową. To narzędzie użyteczne zarówno dla coachów, doradców, trenerów oraz, a może przede wszystkim, dla menedżerów."

Dr Katarzyna Pilipczuk – konsultant biznesowy, coach, trener

"Dzięki perspektywie kontekstowej Mindsonar stał się moim podstawowym narzędziem psychometrycznym wykorzystywanym podczas prowadzonych przeze mnie sesji coachingowych i mentoringowych. W GlobalLogic używamy go w programach talentowych ponieważ daje nam możliwość dokładnego określenia i diagnozowania bogatego zestawu wzorców myślenia, co jest pomocne w pracy nad rozwojem i planowaniem ścieżki kariery."

Piotr Krzysztofik - VP, Country Operation Head GlobalLogic Poland, Croatia, Slovakia

"Dwa lata temu, będąc dyrektorem sprzedaży w pracuj.pl sam doświadczyłem metodologii MindSonara na własnej skórze. Moje życie, postrzeganie systemu wartości zmieniło się diametralnie i zostałem fanem Mindsonar Polska. Przyszedł czas, żeby zrobić certyfikację, aby móc siać i zmieniać firmy w oparciu o proces skupiony mocno na wartościach i wzorcach myślenia."

Radosław Żemło - Founder & CEO w Leadership Academy

"W ciągu ostatniego roku wykorzystaliśmy narzędzie Mindsonar dla budowania lepszej współpracy na poziomie top managementu, do pracy z rozwojem naszych talentów, do rozwijania kompetencji naszych Projekt Managerów oraz do wspierania w procesie coachingu w trudnych interakcjach pomiędzy kierownikiem a pracownikiem czy między współpracownikami. Każda osoba objęta badaniem doceniła wykorzystanie narzędzia w konkretnej sytuacji, bo to stanowi największą wartość tego narzędzia, że odnosi się ono do konkretnego kontekstu w jakim znajduje się badany."

Małgorzata Czachor - HR Head Poland & Baltics, trener z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi