Odkryj siłę mindsetu
Odkryj MindSonar®

IX Międzynarodowa Naukowa Konferencja Coachingu – COACHING JAKO NARZĘDZIE SYSTEMOWEJ ZMIANY

IX Międzynarodowa Naukowa Konferencja Coachingu – COACHING JAKO NARZĘDZIE SYSTEMOWEJ ZMIANY

apraszamy! MindSonar jest partnerem Konferencji.

We współczesnym świecie wszystko zmienia się coraz szybciej, jednocześnie każdy z nas jest częścią większego systemu: rodziny, firmy, organizacji, społeczności. Nieustannie mierzymy się z ciągle zmieniającymi się wymaganiami otoczenia oraz osób, od których bezpośrednio zależymy i osób zależnych od nas. Szybkie tempo zmian i wysokie wymagania powodują stres oraz niepewność przyszłości.

Aby lepiej dostrzec złożoność systemów oraz zrozumieć skomplikowane procesy, które w nich zachodzą, warto skorzystać z systemowego podejścia w coachingu. To właśnie ono umożliwia pogłębioną analizę i przeprowadzanie kompleksowych zmian. Dzięki niemu możliwie jest znalezienie rozwiązań uwzględniających wszystkie czynniki mające wpływ na daną sytuację.

Na konferencji przedstawiona zostanie szeroka gama systemowych podejść w coachingu oraz ich zastosowań w dzisiejszym skomplikowanym i szybko zmieniającym się świecie.

IX Międzynarodowa Naukowa Konferencja Coachingu odbędzie się pod hasłem:

„COACHING JAKO NARZĘDZIE SYSTEMOWEJ ZMIANY”

Obszary tematyczne to:
• Turkusowe organizacje i samoorganizujące się zespoły a coaching
• Coaching grupowy oraz coaching zespołowy i ich rola w systemowych zmianach w organizacji
• Leadership i zarządzanie w świecie VUCA a coaching
• Nowe trendy w systemowym podejściu w coachingu – jak zmienia się coaching w zmieniającym się świecie
• Motywacja i motywowanie w procesie systemowej zmiany w organizacji
• Od ja do ekosystemu – U.LAB
• Coaching jako narzędzie wspierania innowacyjności
• Jednostka jako system, metody pracy z systemami klienta

Konferencja odbędzie się w dniach 27 – 28 kwietnia 2018 roku w siedzibie Akademii Leona Koźmińskiego przy ul. Jagiellońskiej 57/59 w Warszawie.

Serdecznie zapraszamy coachów, trenerów i mentorów, ekspertów HR, HR-biznes partnerów i managerów oraz wszystkie osoby zainteresowane coachingiem oraz rozwojem osobistym. Podczas konferencji, jak co roku, będzie można spotkać inspirujących mówców – wyjątkowych ludzi, autorów książek, twórców coachingowych modeli i narzędzi, mentorów i superwizorów oraz coachów-praktyków zajmujących się systemowymi podejściami w coachingu i zarządzaniu.

Podczas konferencji odbędą się sesje plenarne i warsztaty z wybitnymi gośćmi zagranicznymi oraz wiele warsztatów i wystąpień prowadzonych przez polskich i międzynarodowych ekspertów: coachów, mentorów i superwizorów.

Szczegółowe informacje oraz formularze zgłoszeniowe dla Prelegentów i Uczestników dostępne są na stronie naszej konferencji: http://www.kozminski.edu.pl/ixkonferencjacoachingu/?L=0

Termin nadsyłania abstraktów wystąpień oraz publikacji upływa: 20.01.2018r.