Odkryj siłę mindsetu
Odkryj MindSonar®

IV edycja certyfikacji zakończona

IV edycja certyfikacji zakończona

Czwarte warsztaty certyfikacyjne MindSonar dobiegły końca  – styczeń/marzec 2016 r. Dla uczestników był to czas nauki  i zrozumienia strategii mentalnych ludzi. Coachowie, trenerzy, menedżerowie opanowali sztukę badania w jaki sposób ludzie myślą w różnych sytuacjach i jak można pomagać w usprawnianiu ich strategii.

Uczestnicy uczyli się jak odczytywać style myślenia z komunikatów płynących z różnych sygnałów: werbalnych i niewerbalnych i jak to wykorzystać w pracy.

Tym razem także było można otrzymać wskazówki na temat własnego profilu stylów myślenia od samego Jaapa Hollandera, wziąć udział w sesji coachingowej jako klient tego znanego psychologa, czy zostać poprowadzonym przez niego w procesie badania swojej własnej misji. Dużo się działo.

Certyfikacje MindSonar to mnóstwo wspólnej pracy, analiz, wymiany poglądów pomiędzy zagranicznymi trenerami np. Jaapem Hollanderem a uczestnikami Warsztatów. To coś więcej niż certyfikowanie się, żeby mieć możliwość używania narzędzia… to nawiązanie relacji z profesjonalistami polskimi i międzynarodowymi.

Wszystko oczywiście prowadzi, poprzez wieloetapowy egzamin, do pozyskania wiedzy, technik i kompetencji dających przewagę na konkurencyjnym rynku ekspertów rozwoju osobistego czy doradztwa w organizacjach.