Konsultanci

imię i nazwisko
nazwa firmy
strona www specjalizacje Siedziba
Katarzyna Pilipczuk/ValuesTeam www.valuesteam.pl coaching, szkolenia, consulting  Warszawa
Anna Syrek-Kosowska/AskExpert   www.askexpert.pl coaching, szkolenia, consulting Katowice
Dagmara Miąsek/Pracownia Satysfakcji www.ps-coaching.biz coaching, szkolenia, consulting  Warszawa
Karolina Hudowicz/Humangrowth  www.humangrowth.pl coaching, consulting, szkolenia  Katowice
Małgorzata Świerkosz-Hołysz /H&G Akademia Biznesu i Rozwoju Osobistego www.hgakademia.pl coaching, consulting, szkolenia Wrocław
Lidia D. Czarkowska/ LDC Consulting www.lidiaczarkowska.pl coaching, consulting, szkolenia Warszawa
Anetta Wróblewska/ Teamfocus  www.teamfocus.pl szkolenia, coaching, consulting  Warszawa
Marek Rudziński
nFactor/Neuroedukacja
www.nfactor.pl doradztwo, coaching, szkolenia Lublin
Monika Stankiewicz www.monikastankiewicz.pl coach, trener lean management, mentorka Trójmiasto
Ewa Schabek www.ewaschabek.pl coaching, mediacje, gry coachingowe Poznań
Anna Paciorek www.annapaciorek.com coaching i doradztwo biznesowe Warszawa
Tomasz Zawadzki/
MindSonar
www.mindsonar.pl coaching, sales coaching, konsulting, Warszawa
Marek Rożalski www.rozalski.pl coaching, szkolenia i konsulting Warszawa
Mariusz Grudzień/
Instytut Skutecznego Działania
www.isd.pl coaching, szkolenia, doradztwo Warszawa
Sławomir Sikora/
SHRS
www.shrs.pl coaching, szkolenia, doradztwo Warszawa
Łukasz Laskowski/Poziom 4 www.poziom-4.pl szkolenia, coaching, hr Toruń
Katarzyna Grzybowska-Tomaszek/
H2B
www.h2b.com.pl coaching, executive search, szkolenia, doradztwo, bilans kompetencji Warszawa
Barbara Persona www.barbarapersona.pl doradztwo, coaching, szkolenia Warszawa, Lublin
Przemysław Turkowski/
BetterFlow
www.BetterFLOW.pl doradztwo, coaching, szkolenia Warszawa
Ewa Czapska-Kowalik/
Metamorfoza
www.metamorfoza.pl doradztwo, coaching, szkolenia Wrocław
Tomasz Kowalik/
Prowo
www.tomaszkowalik.pl doradztwo, coaching, szkolenia Wrocław
Maciej Sasin/
Akademia Rozwoju Kompetencji
www.ark-doradztwo.pl doradztwo, coaching, szkolenia Poznań
Mariusz Oboda/
Oboda Consulting&Training Group
www.oboda.pl doradztwo, coaching, szkolenia Warszawa
Marta Krukowska/
Oboda Consulting&Training Group
 www.oboda.pl doradztwo, coaching, szkolenia Warszawa
Małgorzata Omilian/ Ars Futura  www.arsfutura.pl coaching, mentoring, warsztaty  Warszawa
Agnieszka Białecka-Rutkowska www.heiwa.pl coaching, menedżer  Warszawa
Sylwia Dąbrowska-Paulewicz/Emocoach   www.emocoach.pl coaching mentalny  Częstochowa
Mariusz Krzaczek https://raiffeisenpolbank.com/

 

menedżer w korporacji, zarządzanie szkoleniami  Warszawa
Oksana Staniszewska/AmRest https://www.amrest.eu/en Chief People Officer Wrocław
Agnieszka Staniszewska   coach/ Doradca zawodowy Olsztyn
Julita Pietraszko www.okti.pl trener Warszawa
Joanna Stradowska/NestBank www.nestbank.pl trener Warszawa
Hanna Garbowska/BCC Instytut Rozwoju www.hannagarbowska.com coaching, szkolenia, konsulting Trójmiasto
Rafał Brożyna/BBP Edukacja

 

 http://www.bbp.edu.pl/ szkolenia Warszawa
Kamila Daroszewska/Wellbeing Project www.wellbeing.com.pl coach, trener, konsultant procesó wellbeing Bydgoszcz
Bogdan Andrzejewski/ Future Coaching Institute www.futureci.com coach, konsultant Trójmiasto
Krzysztof Terski/ Pasja Grupa Dobrych Trenerów  www.pasja.edu.pl trener biznesu Olsztyn
Piotr Baron

 

 www.coaching-opole.pl
coach, trener, mówca motywacyjny, trener interpersonalny, terapeuta, arterapeuta
Opole
Marek Szopa/Exbis www.exbis.pl konsultant Katowice
Agnieszka Nadstawna

 

www.nadstawna.pl coach, trener, arteterapeuta Warszawa
Magdalena Kwaśniewska/ Remedium Centrum Rechabilitacji

 

 www.remedium-cr.pl coaching,szkolenia, provider TRE Trójmiasto
Jakub Cetnarowski   trener w korporacji  Warszawa
Grzegorz Maszkowski  www.maszkowski.com.pl szkolenia  Warszawa
Agnieszka Szymecka-Stefańska  www.mastermind.biz.pl coaching  Częstochowa
Edyta Maliczak  www.maliczak.coach menedżer, coaching, szkolenia,  Słubice/Poznań
Renata Ewa Rolecka  www.renatarolecka.pl menedżer, coaching, szkolenia  Kielce
Rafał Malinowski  www.mindmastery.pl coach  Olsztyn
Monika Anna Baran   coaching, szkolenia Warszawa
Ewa Grudzień/Instytut Skutecznego Działania www.isd.pl coaching, szkolenia, consulting Warszawa
Błażej Kliks/Skill-K www.skill-k.pl coaching, consulting, szkolenia, project management – automatyka Poznań
Norbert Grzybek/Provocare  www.provocare.pl coaching, szkolenia  Warszawa
Zbigniew Mielke www.coachcafe.pl coaching, consulting, szkolenia, terapia Szczecin
Joanna Nowińska   coaching Cieszyn
Konrad Wilk/ Orange Tree of Life www.konradwilk.pl coaching, szkolenia, mówca motywacyjny Warszawa
Magdalena Kalczyńska   menedżer Kraków
Iwona Bobrowska-Budny www.linkedin.com/in/iwona-bobrowska-budny-33438516 talent management mentoring, szkolenia, konsultant HR Warszawa
Aneta Ropek www.anetaropek.pl trener, praktyk sprzedaży i zarządzania, coach biznesowy, mentor Gdańsk
Grzegorz Francuz http://www.filozofia.uni.opole.pl/o-nas/struktura-instytutu/dr-hab-grzegorz-francuz/ coach, nauczyciel akademicki Opole
Małgorzata Dąbrowska www.malgorzatadabrowska.pl coach, trener, menedżer Dębica
Sylwia Plona-Zduńczyk www.sylwiazdunczyk.pl trener biznesu, coach, mentor Kraków
Marcin Ludwinek
www.neoprodukt.pl
coach, trener Warszawa
Joanna Kwaśkiewicz   coach Łódź
Marta Baraniak-Wiśniewska www.h2b.com.pl coach Warszawa
Anna Jurewicz/ www.annajurewicz.pl trener, coach, ekspert ds. edukacji Toruń
Piotr Jarczyński www.piotrjarczynski.wixsite.com/piotr-jarczynski trener, menedżer Toruń
Agnieszka Olchawska/Grupa Teraz – Konsorcjum szkoleniowo-doradcze www.grupateraz.pl coach, trener biznesowy Kraków
Adam Jaszczuk/Eventeam4U www.eventeam4u.pl trainer Warszawa
Aleksandra Skwara/Meditor www.meditor.pl psycholog Śląskie
Beata Pachońska/Pracownia Psychologii Praktycznej www.grupateraz.pl psycholog, trener, coach Kraków
Oskar Kazibudzki/Cons-Art Sp. z o.o. www.cons-art.pl trener, coach, doradca biznesowy  
Anna Winiarska www.studio-rozwoju.wixsite.com/studio HR Manager, trener Śląskie
Aurela Ajchel-Chętnik   Coach, HR Manager Wałbrzych
Sonia Kawalec  www.final.pl Dyrektor HR Śląskie
Agnieszka Banasik-Fagas   redaktor Śląskie
Aleksandra Konieczna   socjolog, mediator Śląskie
Elżbieta Turek   coaching, szkolenia Trójmiasto
Jakub Siwiecki   coaching, szkolenia  Trójmiasto
Adam Romanowski   zarządzanie projektami, szkolenia  Poznań
Agnieszka Mania   coach w korporacji  Trójmiasto
Michał Jóźwik   coach w korporacji  Trójmiasto
Anna Flis  www.trainingdesigners.pl menedżer, coach, trener  Trójmiasto
Rafał Olbryś

 

  coach, trener biznesu, menedżer Warszawa
Katarzyna Proć   trener  w korporacji Poznań
Dariusz Bańkowski   trener w korporacji Poznań
Karolina Winnicka   coach Trójmiasto

*Jeśli chcesz znaleźć konsultanta wśród międzynarodowej społeczności MindSonar,
przenieś się tutaj: www.mindsonar.info/international-mindsonar-registry/