Trenerzy certyfikujący

Jennet Burghard

untitled-9073

Pracuje jako coach i trener od 1998 roku. Prowadzi szkolenia na temat narzędzi MindSonar, NLP, wystąpień publicznych i przywództwa w Instytucie Eklektycznej Psychologii (IEP) w Holandii. Jest trenerem i Dyrektorem Speaking Circles International, niesamowitej metody pracy z grupami. Wspiera w zmianie prywatne i państwowe organizacje jako konsultant biznesowy.

Pracowała w następujących obszarach przy użyciu narzędzia MindSonar:

  • Coaching zespołowy narodowych zespołów sportowych (Puchar Świata 2014, Igrzyska Olimpijskie 2012, Mistrzostwa Europy 2011, Puchar Świata 2010)
  • Coaching zespołów menedżerskich
  • Coaching  indywidualny
  • Modelowanie ekspertów (sprzedaż, networking, służby medyczne)
  • Selekcja i szkolenia dla ponad 800 lokalnych i międzynarodowych członków jury sportów jeździeckich (Królewska Holenderska Federacja Jeździecka).

qouteJaap Hollander o Jennet Burghard:

Jennet jest jednym z głównych ekspertów na świecie w zakresie narzędzia MindSonar. Ma ogromne doświadczenie w jego stosowaniu oraz przygotowywaniu nowych konsultantów. Jest uznanym członkiem Komisji Ekspertów MindSonar, decydującej o kształcie kwestionariusza i oceniającej statystyki dotyczące zgodności.

Jej największym osiągnięciem, jak do tej pory, jest praca z medalową holenderską olimpijską reprezentacją jeździecką (Londyn 2012). A do tego wszystkiego Jennet ma ujmującą i ciepłą osobowość, jest świetnym trenerem otrzymującym bardzo pozytywne oceny wśród wielu grup uczestników szkoleń.

 


Jaap Hollander

DSC00144

Twórca MindSonar.

W ostatnim czasie pracuje głównie w dwóch dziedzinach:

– przygotowuje i certyfikuje konsultantów MindSonar na całym świecie (od Meksyku i USA, przez Europę, do Japonii).

– popularyzuje coaching w nurcie prowokatywnym. W Polsce stał się popularny, jako uczeń i kontynuator dzieła Franka Farelly – terapii prowokatywnej – Hollander jest zarówno psychologiem klinicznym jak i coachem i trenerem biznesowym. Więcej dowiesz się w zakładce: O MindSonar/Jaap Hollander , a jeszcze więcej na stronie holenderskiej MindSonar: www.mindsonar.info oraz na stronie Instytutu Psychologii Eklektycznej: www.iepdoc.nl.

 

 


Tomasz Zawadzki

DSC00684

 

Wdraża MindSonar w Polsce i prowadzi warsztaty certyfikacyjne. Trener kompetencji miękkich ze specjalizacją w technikach sprzedaży oraz coach i konsultant biznesowy. Prowadzi warsztaty na temat: komunikacji, negocjacji, zarządzania sprzedażą, stylów myślenia i rekrutacji.

Absolwent studiów Coaching w organizacji na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Pracował w grupach kapitałowych: KBC, Hypovereinsbank, Liberty. W firmach zarządzał zespołami, wprowadzał profile rekrutacyjne sprzedawców, modele coachingu sprzedażowego dla sieci, systemy wynagradzania promujące elementy motywacyjne, systemy raportowania sprzedaży. Przez wiele lat pracował jako: dyrektor sprzedaży, dyrektor oddziału, dyrektor regionu.